Het was even stil rond Christine and the Queens. De Franse formatie rond Héloïse Létissier had in 2014 de wereldhit ‘Christine’ en wij maakten pas echt kennis met ze op Lowlands 2015 (foto). Ruim twee jaar konden ze rekenen op volle zalen en tenten op menig festival. Zelfs de stortregen tijdens Best Kept Secret Festival 2016 mocht de pret niet drukken en de wei voor stage ONE, de enige outdoorstage van dit festival, was afgeladen.
Het album ‘Chaleur Humaine’ was zeer succesvol en werd in 2015 ook in de VS uitgebracht. Zij het dat men daar koos voor een Engelstalige versie, maar wij gaan toch voor de Franse versie.
Eindelijk keert Christine and the Queens terug op Nederlandse bodem en op 13 oktober zal zij een concert geven in AFAS Live.
De kaartverkoop start donderdag 26 april.
Christine and the Queens
AFAS Live
13 oktober 2018
Meer info en tickets klik hier
Foto: © Fotono Photography | All Rights Reserved
No Comments